Movies
Ratings
446
Big Hero 6Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Red Riding HoodRated ★ 1.5
The Last GodfatherRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
NoahRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
HellraiserRated ★ 3.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 2.0
The Hills Have EyesRated ★ 2.5
Jeepers CreepersRated ★ 1.0
Piranha 3DDRated ★ 0.5
My Bloody ValentineRated ★ 1.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 1.0
DevilRated ★ 1.5
The CollectionRated ★ 2.5