Movies
Ratings
60
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 0.5
Treasure PlanetRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5