Titles you rated
PaybackRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0- Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The Liar and His LoverRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0- The Final MatchRated ★ 5.0