Series
Ratings
35
Fashion KingRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5