Movies
Ratings
15
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
33LiRated ★ 0.5
8 MileRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 1.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 5.0
That's My BoyRated ★ 5.0