Titles you rated
- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 0.5
Three BrothersRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0