Movies
Ratings
559
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Crazy First LoveRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0