Titles you rated
Perfect NumberRated ★ 1.0
The Lost BladesmanRated ★ 2.0
Ong Bak 2Rated ★ 1.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 1.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Shadows in the PalaceRated ★ 1.0
Johnny English RebornRated ★ 2.5
RiddickRated ★ 2.0