Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 2.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.5