Titles you rated
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 1.0
Blue TowerRated ★ 4.5
The King of DramasRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 1.5
Fashion KingRated ★ 1.0
Big ThingRated ★ 1.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.5