Movies
Ratings
84
The ConjuringRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 2.5
He's on DutyRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Midnight FMRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5