Movies
Ratings
395
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
BraveRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
National SecurityRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0