Series
Ratings
38
SKY CastleRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5- Smile, YouRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0