Titles you rated
Love LetterRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The UnfairRated ★ 4.5
The ExperimentRated ★ 3.0- BlackRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0