Movies
Ratings
21
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0