Series
Ratings
133
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Should We Kiss FirstRated ★ 3.5
Lawless LawyerRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.5
The King of DramasRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
I Am Not a RobotRated ★ 3.0
LoversRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 3.5
MagicRated ★ 2.5
Princess LuluRated ★ 3.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Yellow BootsRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 4.0