Movies
Ratings
50
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 1.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 1.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 0.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 0.5
HancockRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0