Series
Ratings
72
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
XXRated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Sixth Sense 3Rated ★ 3.5
Sixth Sense 2Rated ★ 3.5
Sixth SenseRated ★ 4.0
The Genius PaikRated ★ 4.5
Jinny's KitchenRated ★ 3.5