Movies
Ratings
88
About TimeRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0