Movies
Ratings
259
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
GamerRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Battle for SevastopolRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5