Titles you rated
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Very Good GirlsRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5