Titles you rated
Someone SpecialRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0