Movies
Ratings
587
ZootopiaRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
October SkyRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Granny's Got TalentRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 0.5
PinocchioRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 2.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 2.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
JobsRated ★ 3.5