Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0