Movies
Ratings
233
Honey and CloverRated ★ 2.5
The Great PassageRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.0
MisunderstoodRated ★ 4.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
La maison de HimikoRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 0.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 1.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
HitchRated ★ 1.0
JumanjiRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 1.5