Titles you rated
First LoveRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5