Titles you rated
LoganRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5