Series
Ratings
87
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- IslandRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5