Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 1.0
BossRated ★ 0.5- To Women Breaking ShacklesRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
Journey ThereRated ★ 2.5
SiratRated ★ 5.0
Jay KellyRated ★ 1.0
Coexistence, My Ass!Rated ★ 3.0
Measure in LoveRated ★ 1.0
The Chinese FeastRated ★ 5.0
Haruki Murakami: From Underground à 1Q84Rated ★ 4.0
First SummerRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0