Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
The OARated ★ 2.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 2.0
DorohedoroRated ★ 5.0
Murder DronesRated ★ 5.0
Hazbin HotelRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 0.5