Titles you rated
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
NANARated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 1.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5