Titles you rated
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.0
The UninvitedRated ★ 3.0
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 3.0
Song for MarionRated ★ 3.0
VampsRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.0
The Aggression ScaleRated ★ 3.0
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
The CounterfeitersRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
ToastRated ★ 3.0- Princess in an Iron HelmetRated ★ 2.0
Now Is GoodRated ★ 3.0- Tokyo OasisRated ★ 2.0
Blood-C The Last DarkRated ★ 2.0