Titles you rated
Man on High HeelsRated ★ 0.5
Little WomenRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
CracksRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.5
Secret WindowRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 2.5
Red DragonRated ★ 3.5
The Ghost WriterRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0