Series
Ratings
25
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5