Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0