Movies
Ratings
641
RayRated ★ 3.5
CapoteRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
My Cousin VinnyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Only YouRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 3.0
The Other WomanRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Ghosts of Girlfriends PastRated ★ 3.0
What's Your Number?Rated ★ 3.5
ManhattanRated ★ 4.5
Leap YearRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Down with LoveRated ★ 3.0