Titles you rated
Land of HappinessRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0