Movies
Ratings
118
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0