Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
MetamorphosisRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
HalloweenRated ★ 2.5
First ManRated ★ 4.5
The Long Way HomeRated ★ 1.5
VenomRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.0
The PrisonRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0
The BayRated ★ 2.5
Incident in a GhostlandRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.5