Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Honest Candidate 2Rated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 4.0