Movies
Ratings
81
Iron Man 2Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0