Series
Ratings
34
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Let's Go Surfing TripRated ★ 3.5
- Merry MaryRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.5- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0