Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
MinariRated ★ 5.0
577 ProjectRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Fly Me to PolarisRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5- Survival FamilyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.0
Tamako in MoratoriumRated ★ 3.0