Titles you rated
MaborosiRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0