Titles you rated
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Love in ContractRated ★ 1.5
DestinyRated ★ 2.5
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 2.5
ChiikawaRated ★ 5.0
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 4.5- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.5
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.5
The King's AffectionRated ★ 2.5
Strangers From HellRated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 2.0