Titles you rated
- Macross Dynamite 7Rated ★ 3.0
- Macross 7Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 3.5
- Mobile Suit Gundam SEED Destiny HD REMASTERRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam Seed HD RemasterRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5- Elite YankeeRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0