Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0