Movies
Ratings
105
Dear Evan HansenRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.0
PawnRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 3.0