Movies
Ratings
451
DogtoothRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0