Movies
Ratings
183
Beauty WaterRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
HannaRated ★ 1.5
Swept AwayRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 5.0
From Dusk Till DawnRated ★ 1.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Kiss of the DragonRated ★ 4.0
Last Hero in ChinaRated ★ 3.5
Two LoversRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
RentRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5